Dołącz do naszych Social Media

Rolety rzymskie

prywatność i cisza

Rolety rzymskie

Ozdobę okna mogą stanowić nie tylko firany i zasłony, ale również odpowiednio dobrane rolety.

To systemy, stanowiące alternatywę dla firan, które montujemy w mieszkaniach, gabinetach, salonach czy biurach. Ich główne zadanie to zapewnienie poczucia komfortu i prywatności, jak i podkreślenie stylu wnętrza. Rolety rzymskie odróżniają się od innych systemów, gdyż są uszyte z gładkich tkanin. Montaż w tym rozwiązaniu jest prosty i zróżnicowany. Można umiejscawiać je na ścianie, suficie, oknie lub na karniszu. Ponadto można wybrać rodzaj tkanin z jakich są wykonane, ich rozmiar, możliwość regulacji (elektryczne lub manualne). Dzięki temu możemy odpowiednio zaciemnić pomieszczenie.

Umów się na pomiar!

Jakość materiałów

Oferujemy produkty najwyższej klasy, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasze usługi zapewnią ekskluzywny wygląd Twoich wnętrz i dodadzą im unikatowego charakteru. Nasz niepowtarzalny styl i jakość spełnią wszystkie Twoje wymagania.

Niestandardowe wymiary

Gwarantujemy dbałość o każdy detal. Długość i szerokość naszych produktów jest tworzona według Twoich potrzeb, co do centymetra. Nie kierujemy się standardowymi wymiarami. Tworzymy dla Ciebie!

Wyjątkowość

Rolety rzymskie od innych systemów rolet odróżnia użycie gładkich materiałów. Tkaninę, kolory i wzory możemy dobrać według potrzeb projektu i Twoich wymagań. Dzięki temu możemy odpowiednio zaciemnić pomieszczenie.

Montaż

Montaż rolet rzymskich jest wyjątkowo prosty i daję wiele możliwości. Można zamontować je na ścianie, suficie, oknie, bądź na karniszu. Decyzja należy do Ciebie!

Robimy również

Narzuty i poduszki

Poduszki i narzuty wydają się błahym dodatkiem, jednak to właśnie one nadają przestrzeniom szyku. Są wspaniałym uzupełnieniem sypialni i salonu dzięki, którym te wnętrza zyskują unikalny charakter. Jednocześnie zmiana narzuty i poduszek jest najprostszym sposobem, by odświeżyć wystrój pokoju.

Jesteśmy po to, by urzeczywistnić wszystkie Twoje marzenia i stworzyć przestrzeń, w której będziesz czuć się wyjątkowo. Nasze najwyższej jakości produkty zapewnią Ci niepowtarzalny styl w każdym wnętrzu.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zasłony nie tylko chronią przed nadmiarem światła i zapewniają domownikom prywatność. Odpowiednio dobrane stanowią…

Ozdobę okna mogą stanowić nie tylko firany i zasłony, ale również odpowiednio dobrane rolety, plisy czy żaluzje…

Nie sposób wyobrazić sobie eleganckiego wnętrza bez wyjątkowych w – dekoracyjnych poduszek, kaszmirowego…