Dołącz do naszych Social Media

Żaluzje i plisy

wygoda i elegancje

Żaluzje i plisy

Ozdobę okna mogą stanowić nie tylko firany i zasłony, ale również odpowiednio dobrane rolety, plisy czy żaluzje.

To systemy, które montujemy w mieszkaniach, gabinetach, salonach czy biurach. Ich główne zadanie to zapewnienie poczucia komfortu i prywatności. Charakteryzują się dużą różnorodnością ze względu na materiał, z którego zostały wykonane (rolety rzymskie, tkaninowe plisy, żaluzje drewniane i aluminiowe), system montażu (rolety wolnowiszące, kasetowe, dachowe) oraz sposób sterowania poziomem światła (ręczny – sznurek, system żyłkowy, automatyczny).

Umów się na pomiar!

Indywidualność

Indywidualność i personalizacja to jedne z naszych najważniejszych przymiotów. Wielość usług i wachlarz produktów pozwolą dopasować styl i rodzaj żaluzji, plis i rolet do charakteru miejsca, jego specyfiki i atmosfery.

Różnorodność

Wybór żaluzji, plis i rolet Tissu Atelier to gwarantowana satysfakcja wynikająca z adekwatnego doboru materiału, systemu montażu oraz sposobu sterowania poziomem światła. Nasza gama usług nie ogranicza potrzeb i pożądanych rezultatów klientów.

Interdyscyplinarność

Tissu Atelier to paleta usług z dziedziny designu, wystroju wnętrz oraz wykończeń wymarzonych przestrzeni. Podczas realizacji każdego projektu naszym priorytetem jest, aby funkcjonalność produktów nie wykluczała aspektów estetycznych.

Istota jakości

Każdy projekt to dla nas wyzwanie o takim samym znaczeniu. Do każdego z nich podchodzimy równie angażująco, starając się zapewnić Państwu wzorowy gatunek materiału, jak również montaż pierwszej klasy.

Robimy również

Dekoracje dla domu

Starannie dobrane dekoracje do domu to klucz do sukcesu. W wystroju wnętrz akcesoria stanowią niebłahą rolę, o czym świadczy fakt, iż można przearanżować przestrzeń jedynie zmieniając dodatki. Jednak nie należy zapominać o podstawie dekorowania – tu nie ma miejsce na przypadkowe ozdoby. Tissu Atelier Team zatroszczy się o spójność oprawy Twojej przestrzeni, dbając o każdy akcent.

Jesteśmy po to, by urzeczywistnić wszystkie Twoje marzenia i stworzyć przestrzeń, w której będziesz czuć się wyjątkowo. Nasze najwyższej jakości produkty zapewnią Ci niepowtarzalny styl w każdym wnętrzu.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zasłony nie tylko chronią przed nadmiarem światła i zapewniają domownikom prywatność. Odpowiednio dobrane stanowią…

Ozdobę okna mogą stanowić nie tylko firany i zasłony, ale również odpowiednio dobrane rolety, plisy czy żaluzje…

Nie sposób wyobrazić sobie eleganckiego wnętrza bez wyjątkowych w – dekoracyjnych poduszek, kaszmirowego…