Dołącz do naszych Social Media

Karnisze

stylowe i eleganckie

Karnisze

Ważnym elementem wystroju wnętrza jest aranżacja okien, do której niezbędne są odpowiednie karnisze.

Karnisze to nieodłączny element aranżacji okien, służący do zawieszania firan lub zasłon. Przed wyborem, warto zastanowić się nad ich odpowiednim dopasowaniem do wnętrza i oczekiwań. Wybierając sposób zawieszania firan, należy wziąć pod uwagę elementy takie jak wymiary i umiejscowienie okna, a także cechy pomieszczenia. Odpowiadając na różne potrzeby, wyróżnia się dwa rodzaje karniszów: ścienne i sufitowe. Ponadto można spersonalizować je w jeszcze szerszym zakresie, wybierając między karniszami pojedynczymi, pojedynczymi z podwójnymi wspornikami czy podwójnymi. 

Oprócz swojej funkcjonalności karnisze są doskonałym stylistycznym wykończeniem każdego wnętrza. Z ich pomocą możemy wzbogacić, zneutralizować lub podkreślić charakter wystroju. 

Umów się na pomiar!

Jakość materiałów

Oferujemy produkty najwyższej klasy, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasze usługi zapewnią ekskluzywny wygląd Twoich wnętrz i dodadzą im unikatowego charakteru. Nasz niepowtarzalny styl i jakość spełnią wszystkie Twoje wymagania.

Rodzaje produktów

Wybierając rodzaj karnisza warto zastanowić się jakie mamy od niego oczekiwania i jak będzie on pasował do wnętrza. Wymiary oraz umiejscowienie okna będą dla nas najważniejsze, to właśnie na ich podstawie dostosujemy projekt dla Ciebie oraz wspólnie zdecydujemy, czy lepszym rozwiązaniem będą karnisze sufitowe, czy ścienne.

Niestandardowe wymiary

Gwarantujemy dbałość o każdy detal. Długość i szerokość naszych produktów jest tworzona według Twoich potrzeb, co do centymetra. Nie kierujemy się standardowymi wymiarami. Tworzymy dla Ciebie!

Personalizacja

Karnisze możemy spersonalizować z szerokim zakresie. W zależności od projektu wybieramy między karniszami pojedynczymi, pojedynczymi z podwójnymi wspornikami lub podwójnymi. Całość zostanie dostosowana do Twoich potrzeb i możliwości. Karnisze szynowe, nowoczesne maskownice w półmatowej bieli, czerni, inox, czy stali niklowanej? Karnisze Marki CasaValentina – złoto, szkło, murano, czy kryształy Swarovskiego? Wybór należy do Ciebie!

Robimy również

Rolety rzymskie

Ozdobę okna mogą stanowić nie tylko firany i zasłony, ale również odpowiednio dobrane rolety. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie komfortu i prywatności. Rolety rzymskie dodadzą indywidualnego smaku Twoim projektom!

Jesteśmy po to, by urzeczywistnić wszystkie Twoje marzenia i stworzyć przestrzeń, w której będziesz czuć się wyjątkowo. Nasze najwyższej jakości produkty zapewnią Ci niepowtarzalny styl w każdym wnętrzu.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zasłony nie tylko chronią przed nadmiarem światła i zapewniają domownikom prywatność. Odpowiednio dobrane stanowią…

Ozdobę okna mogą stanowić nie tylko firany i zasłony, ale również odpowiednio dobrane rolety, plisy czy żaluzje…

Nie sposób wyobrazić sobie eleganckiego wnętrza bez wyjątkowych w – dekoracyjnych poduszek, kaszmirowego…