Dołącz do naszych Social Media

O Nas

Studio Dekoracji Okiennych
Kim Jesteśmy

Studio Tissu Atelier

Nawet brylant wymaga oprawy, a cóż dopiero okno! Eleganckie zasłony, ozdobne firany szyte na wymiar czy dyskretne rolety mogą odmienić niejedno wnętrze podkreślając jego charakter i wydobywając potencjał aranżacji. Wiemy o tym doskonale w Tissu Atelier. Nasze studio dekoracji okiennych powstało z pasji do tworzenia i upiększania. Wykonujemy profesjonalne projekty wystroju okien dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Znajdujemy się w Łodzi, mieście, które stawia trudne wyzwania. Dekoracje okien loftowych w przestrzeniach postindustrialnych czy okien dachowych na poddaszu wymagają oryginalnych rozwiązań, a my z przyjemnością podejmujemy się takich zadań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i realizacjami.

Przykładowe tkaniny Łódź

Umów się na pomiar!

Zasłony, poduszki i narzuty próbki właścicielka Łódź

Indywidualny projekt

Nasze mistrzynie estetyki urzeczywistniają wyobrażenia o najbardziej wykwintnych przestrzeniach poprzez projektowanie, które z pewnością ziści indywidualnym potrzebom klientów. Nieszablonowe projekty Tissu Atelier ukształtują charakter każdego wnętrza, czyniąc je niepowtarzalnym.

Wybór tkanin i montaż

Nasi designerzy dokonują wyboru tekstyliów kierując się zamiłowaniem do wyszukanych tkanin najwyżej jakości. Tissu Atelier to styl idący w parze z wyrafinowanym smakiem. W proces realizacji projektu wlicza się także montaż, który wykonują wyspecjalizowani fachowcy Tissu Atelier.

Konserwacja, czyszczenie i naprawa

Płaszczyzna współpracy z innymi markami z dziedziny designu pozwala zapewnić Państwu najwyższą jakość wykonywanych projektów oraz najszersze spectrum usług. Aby nasi klienci mogli jak najdłużej cieszyć się produktami Tissu Atelier w naszej ofercie znajduje się konserwacja, czyszczenie oraz naprawy.

Umów się na spotkanie