Dołącz do naszych Social Media

Systemy zaciemniające i akustyczne w Łodzi

prywatność i cisza

Systemy zaciemniające i akustyczne

Odpowiednie zaciemnienie i wyciszenie pomieszczenia zapewni komfort nawet najbardziej wymagającym domownikom.

Jakość snu jest bardzo ważna, ponieważ ma wpływ na nasz nastrój. Idealnym rozwiązaniem wspierającym odpowiedni wypoczynek są systemy zaciemniające. Zasłony takie zatrzymują promienie słoneczne, sprawiając, że pomieszczenie jest odpowiednio zaciemnione. Co więcej, w Tissu Atelier dysponujemy systemami akustycznymi, które pochłaniają dźwięk, tworząc idealnie wyciszoną przestrzeń. 

Wybór zasłon zaciemniających i akustycznych jest dobrym rozwiązaniem dla osób pragnących stworzyć doskonałe miejsce do wypoczynku.

Umów się na pomiar!

Komfort

Systemy zaciemniające i akustyczne to komfortowe rozwiązanie, które cechuje się funkcjonalnością na różnych płaszczyznach. To idealne wyjście dla osób mających problem ze snem, ponieważ nasze produkty gwarantują odpowiednie zacienienie pomieszczenia.

Wygoda

Systemy akustyczne to alternatywa najczęściej wybierana przez biura, które wymagają odseparowanej przestrzeni na potrzebę konferencji czy rozmowy. Jednak systemy pochłaniające dźwięk to doskonałe ukojenie dla wszystkich, którzy potrzebują wyciszonej strefy zapewniającej wysoką jakość odpoczynku.

Personalizacja

Projekt każdego klienta Tissu Atelier to personalizowane usługi i produkty zgodne z wymaganiami technicznymi oraz indywidualnymi życzeniami. Robimy wszystko, aby zapewnić klientom wysoką jakość, która podoła ich oczekiwaniom.

Szykowna dekoracja

Systemy zaciemniające i akustyczne są wybierane głównie w praktycznych celach, mimo to designerzy Tissu Atelier projektują je w zaskakująco ekstrawagancki sposób.

Robimy również

Żaluzje i plisy

Szeroki wybór żaluzji, plis i rolet pozwolą adekwatnie dopasować ich styl i rodzaj do charakteru miejsca, jego specyfiki i atmosfery. Wybierając Tissu Atelier nie musisz martwić się doborem odpowiedniego materiału, systemu montażu oraz sposobu sterowania poziomem światła. Gwarantujemy satysfakcję dotyczącą jakości, gatunku materiału oraz montażu.

Jesteśmy po to, by urzeczywistnić wszystkie Twoje marzenia i stworzyć przestrzeń, w której będziesz czuć się wyjątkowo. Nasze najwyższej jakości produkty zapewnią Ci niepowtarzalny styl w każdym wnętrzu.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zasłony nie tylko chronią przed nadmiarem światła i zapewniają domownikom prywatność. Odpowiednio dobrane stanowią…

Ozdobę okna mogą stanowić nie tylko firany i zasłony, ale również odpowiednio dobrane rolety, plisy czy żaluzje…

Nie sposób wyobrazić sobie eleganckiego wnętrza bez wyjątkowych w – dekoracyjnych poduszek, kaszmirowego…

Umów się na spotkanie