Dołącz do naszych Social Media

Systemy elektryczne

komfort i wygoda

Systemy elektryczne

Sterowanie zdalne dekoracji okiennych to alternatywa, której formę dostosujemy pod Twoje wnętrza i Twoje wymagania.

W naszej pracy dbamy o każdy akcent, który ubierze Wasze wnętrza w malowniczo-olśniewającą oprawę. Oprócz walorów estetycznych, mistrzowskiej jakości oraz szykownych detali zależy nam, aby elementy zdobnicze były komfortowym i swobodnym rozwiązaniem, dlatego nasze aranżacje wzbogacamy nowoczesnymi technologiami. Maszyneria systemów elektrycznych to praktyczne i wygodne narzędzie, które zapewni automatyczną obsługę rolet rzymskich, żaluzji, zasłon, firan oraz karniszy. Dzięki napędom systemów elektrycznych będziesz mógł kontrolować regulację dekoracji okiennych, poziom oświetlenia, zaciemnienia oraz sterować kątem ich nachylenia za pomocą pilota.

Intuicyjne i innowacyjne urządzenia są kompatybilne z systemami automatyki inteligentnych domów, a ich montażem i oprogramowaniem zajmą się specjaliści Tissu Atelier.

Umów się na pomiar!

Nowoczesne technologie

Zautomatyzowanie procesu jest satysfakcjonujące na każdym poziomie. Pozwoli Ci na zaoszczędzenie czasu, wygodną obsługę i efektowny rezultat. Dostosowanie i konfiguracja systemów elektrycznych do techniki inteligentnych domów to fenomenalne rozwiązanie dla zwolenników designu, jak również praktycznych rozwiązań.

Komfort przede wszystkim

Inteligencja maszynerii systemów elektrycznych pozwala na zaprogramowanie funkcji zgodnie z Twoimi wymaganiami, dzięki czemu dekoracje okienne mogą być zasłaniane czy odsłaniane automatycznie – o ustalonej przez Ciebie porze, lub adekwatnie do pogody, czasu, poziomu naświetlenia i temperatury.

Wygodna alternatywa

Dzięki systemom elektrycznym trudnodostępne miejsca oraz wysoko umiejscowione okna przestają stanowić trudność. Sterowanie zdalne dekoracji okiennych to alternatywa, której formę dostosujemy pod Twoje wnętrza i Twoje wymagania.

Montaż i programowanie

Oferujemy montaż systemów elektrycznych, profesjonalne programowanie i synchronizację nowoczesnych technologii. Zadbamy o kompatybilność automatyki, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom.

Robimy również

Rolety rzymskie

To systemy, które montujemy w mieszkaniach, gabinetach, salonach czy biurach. Ich główne zadanie to zapewnienie poczucia komfortu i prywatności, jak i podkreślenie stylu wnętrza. Rolety rzymskie odróżniają się od innych systemów, gdyż są uszyte z gładkich tkanin. Montaż w tym rozwiązaniu jest prosty i zróżnicowany. Można umiejscawiać je na ścianie, suficie, oknie lub na karniszu. Ponadto można wybrać rodzaj tkanin, z jakich są wykonane. Dzięki temu możemy odpowiednio zaciemnić pomieszczenie.

Jesteśmy po to, by urzeczywistnić wszystkie Twoje marzenia i stworzyć przestrzeń, w której będziesz czuć się wyjątkowo. Nasze najwyższej jakości produkty zapewnią Ci niepowtarzalny styl w każdym wnętrzu.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zasłony nie tylko chronią przed nadmiarem światła i zapewniają domownikom prywatność. Odpowiednio dobrane stanowią…

Ozdobę okna mogą stanowić nie tylko firany i zasłony, ale również odpowiednio dobrane rolety, plisy czy żaluzje…

Nie sposób wyobrazić sobie eleganckiego wnętrza bez wyjątkowych w – dekoracyjnych poduszek, kaszmirowego…