Dołącz do naszych Social Media

 

 

Studio dekoracji okien w Łodzi

Zasłony, poduszki i narzuty próbki właścicielka Łódź
Kim Jesteśmy

Tissu Atelier

Nawet brylant wymaga oprawy, a cóż dopiero okno!

Eleganckie zasłony, ozdobne firany szyte na wymiar czy dyskretne rolety mogą odmienić niejedno wnętrze podkreślając jego charakter i wydobywając potencjał aranżacji.

Co Kreujemy?
Nasza Oferta

W studiu Tissu Atelier tworzymy dekoracje okienne dopasowane do Twojego wnętrza.

Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią piękno i elegancję. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów realizując ekskluzywne, personalizowane projekty.

Zasłony, poduszki i narzuty próbki Łódź
Czym się zajmujemy

Dekoracje okienne i akcesoria

Umów się na pomiar!

Indywidualny Projekt

Nasze mistrzynie estetyki urzeczywistniają wyobrażenia o najbardziej wykwintnych przestrzeniach poprzez projektowanie, które…

Wyjątkowe Tkaniny

Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią piękno i elegancję. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów…

Kompleksowe Działania

Zawsze i z miłą chęcią pomożemy, doradzimy i przygotujemy plan, tak aby spełnił wszelkie Państwa wymagania. Zapraszamy do kontaktu.

Aranżacja firan i zasłon – Łódź 

Każde okno wymaga innej, pięknej i praktycznej oprawy. Wiemy o tym, dlatego przygotowujemy dla naszych klientów aranżacje okien w domach, mieszkaniach, biurach, restauracjach czy hotelach. Każdy z projektów jest autorski, opracowany w najdrobniejszych detalach, od początku do końca zgodny z Twoimi oczekiwaniami i budżetem. Dekoracje okien pasują do stylu, w jakim utrzymana jest nieruchomość i poszczególnie pomieszczenia. Dzięki temu prezentują się one w sposób wyrafinowany, szykowny, niepowtarzalny! 

Personalizowane dekoracje okienne 

Serdecznie zapraszamy do współpracy przy tworzeniu personalizowanych projektów wystroju okien. Są one dopracowywane w najdrobniejszych detalach, idealnie pasujące pod względem stylu, koloru czy rozmiaru. 

Nie narzucamy naszym klientom gotowych rozwiązań – przeciwnie. Staramy się za każdym razem proponować coś innego. Poprzez aranżację firan i zasłon, żaluzji, rolet klasycznych i rzymskich, a także karniszy, poszewek na poduszki i narzut tworzymy wnętrza, o jakich marzysz.  

Dekoracje do domu – zamów wystrój okien 

Wykonujemy dekoracje okien dachowych i tarasowych w Łodzi oraz okolicach. Do współpracy z salonem firan zapraszamy osoby prywatne oraz firmy – hotele, restauracje, biura. Jeżeli zależy Ci na dekoracji okien, która będzie czymś innym niż zwyczajnym zestawem firanki, zasłony i rolety, skontaktuj się z nami.  

Stworzymy dla Ciebie wyjątkowe dekoracje do domu. Obejmują one szycie firan i zasłon na wymiar, dobieranie karniszy, a nawet ozdobnych tekstyliów – poduszek i narzut na zestawy wypoczynkowe. Możemy w ten sposób dostarczyć personalizowane dekoracje okienne do salonu, kuchni, sypialni, gabinetu, a nawet na taras czy do ogrodu zimowego.  

Aktualności & Blog

Nowości z branży, trendy, realizacje i wiele więcej. Informacje i ciekawostki dotyczących dekoracji okiennych – naszej pasji.

Rolety zewnętrzne pełnią szereg przydatnych funkcji. Nie tylko zapewniają domownikom prywatność, ale też pozwalają regulować dostęp światła do wnętrza, chroniąc przed nadmiernym...
zewnetrzne-rolety
Rolety zewnętrzne są nie tylko elementem dekoracyjnym, ale także skutecznym narzędziem w kontroli oświetlenia i temperatury oraz zapewnienia domownikom prywatności. Wybór odpowiednich...
Jaki karnisz wybrać do salonu
Wybór odpowiedniego karnisza do salonu może wydawać się prostym zadaniem, ale trzeba wziąć pod uwagę co najmniej kilka różnych aspektów. Zarówno gdy...
Kontakt do Tissu

Studio jest otwarte:
od Poniedziałku do Piątku w godz. 10:00 – 18:00
oraz w Soboty w godz. 10:00 – 14:00

Atelier Łódź

u. Świętej Teresy 98, 91-341 Łódź

Umów się na spotkanie